Заслужений академічний ансамбль пісні і танцю Збройних Сил України запрошує 13 травня до Добропарку

Запрошуємо доєднатися до волонтерського заходу – акції в рамках проекту «Відлуння руйнації» від ТО » Slavuta», що відбудеться 13 травня з 10.00  до 16.00 у дендрологічному парку комплексу «Добропарк» (с. Мотижин, Макарівський район, Житомирська траса, 29 км), на території якого зараз квітнуть поля тюльпанів.

В рамках акції, на фоні зруйнованих будівель та квітучих тюльпанів відбудеться виступ Заслужений Академічний Ансамбль пісні і танцю Збройних Сил України під диригуванням заслуженого артиста України полковника Дмитра Антонюка.

Солістка — заслужена артистка України Юлія Олійник.

Також, в програмі:

— волонтерська робота з благоустрою парку (10.30-13.00 приєднуйтесь!),

— посадка «Городу перемоги» з українського насіння дослідницької станції «Маяк» інституту овочівництва і баштанництва національної академії аграрних наук України( вчені якої зберегли для нових поколінь аутентичний ніжинський огірок), разом із лідеркою Slow Food Ukraine Юлією Пітенко

— тестування першої української польової кухні від українського виробника, яку можна використовувати й в мирних і в військових цілях, приготування на ній похідного куліша від Дороги вина та смаку Київщини — гастротуристичних локацій Київщини (готує Костя Грубич -ведучий «Сніданку 1+1», ведучий шоу «Твій день» автор проекту «Польова кухня з Костянтином Грубічем»

— Брейн стормінг за тематикою «Шляхи відродження зруйнованих територій: від волонтерського руху до системної роботи».

Контакти:

Валерія Бондаренко (050) 358-16-07.

Аккредитація для ЗМІ: Вікторія Бабич-Вепрєва (050) 553-08-55.

Адреса комплексу «Добропарк» с. Мотижин, Макарівський район (Житомирська траса, 29 км).