Купити ноутбук в Україні: де та за скільки?

Ноутбук — сучасне рішення для всіх любителів попрацювати віддалено від дому. Сьогодні є багато різних брендів, що випускають ноутбуки і комп’ютери, і серед них важко підібрати якісну модель за доступною ціною з пристойним зовнішнім виглядом. Купити ноутбук можна в будь-якій точці України, навіть не виходячи з дому. Звичайно ж, варто враховувати, що ціна відрізняється в залежності від моделі, за рахунок зовнішніх і технічних відмінностей.

Ноутбук — достойна альтернатива комп’ютеру для роботи
У кожного бренду є кілька серій ноутбуків, призначених спеціально для певної сфери: для роботи в офісі чи вдома, для ігор, бізнесу та інших сфер. У серію входять кілька моделей, які відрізняються одна від одної процесорами, материнськими платами, характеристиками дисплея тощо. У кожної моделі є власний серійний номер, відмітка про діагональ екрана, основна інформація про процесор, операційну систему, об’єм оперативної пам’яті, твердого диску. Придбати ноутбук досить легко і швидко, якщо визначитися, яка потрібна модель. Прайс-агрегатор http://price.ua показує усі ціни в Україні: відрізняються вони в залежності від магазину. Якщо купувати онлайн, то на ціну регіон не впливає. Загалом вартість залежить від серії ноутбука, які, в свою чергу, мають різні характеристики.

Ноутбуки: характеристики, переваги та недоліки
Ноутбуки, які призначені для роботи в офісі або вдома, вважаються найбільш практичними і недорогими. Мають діагональ екрану 15,6 дюйма, роздільну здатність 1366х768 пікселів, процесор Intel Core.

Ще одна категорія — ноутбуки для ігор. Їх технічні характеристики дуже сильні, оскільки сучасні ігри займають багато пам’яті і змушують процесор працювати з подвоєною силою. Ціна на ці моделі відносно висока за рахунок потужного процесора, якісного матеріалу, з якого виробляють корпус, та інших (переважно апаратних) чинників. Такі ноутбуки дуже високопродуктивні і великі за розміром. Головною особливістю ігрових ноутбуків є потужна відеокарта. Зазвичай мають діагональ 15,6 дюйма.

Наступний вид — мультимедійні ноутбуки. Вони призначені для перегляду і редагування медійного контенту. Процесори Intel Core i3 та Intel Core i5 відрізняються великою потужністю, високою якістю зображення (хороша відеокарта, якісне зображення) і чіткою звуковою підсистемою. Єдиний мінус цієї серії полягає в нагріванні відеокарти, що призводить до частих поломок.

Останньою і достатньо популярною серією ноутбуків є лептопи для бізнесу. Ця серія є у багатьох брендів, що випускають портативні комп’ютери. Відрізняються високою мобільністю і разом з тим компактністю — діагональ екрану складає від 13,3 дюйма до 14 дюймів.

Також є категорії ультрапортативних, універсальних та так званих стильних ноутбуків. При виборі серії і моделі необхідно не тільки керуватися фінансовою стороною, але також визначити для себе, з якою метою купується гаджет і які технічні якості в ньому мають бути присутні. Ціна перерахованих ноутбуків починається від 5 тис. грн. Що стосується максимального цінового показника, то нині його навіть складно установити (немало моделей оцінюються у межах 100 тис. грн та навіть більше). Вартість визначається серією, матеріалами та призначенням.