Цілодобова стоматологія «СОФІТДЕНТ»: не потрібно терпіти зубний біль до ранку

Цілодобова стоматологія «СОФІТДЕНТ» – це сімейна клініка, яка вже 10 років дарує своїм відвідувачам здоров’я зубів та чарівні посмішки, та рятує від зубного болю.

Цілодобова стоматологія Софітдент
Цілодобова стоматологія Софітдент

Гострий зубний біль один з найбільш нестерпних серед всіх можливих. Не завжди можна «дотерпіти» до ранку або кінця робочого дня. У деяких випадках захворювання може виникнути спонтанно, тому людині потрібна невідкладна, нерідко цілодобова стоматологічна допомога.

Поєднуючи у своїй практиці винятково індивідуальний підхід та передові стоматологічні технології, ми повертаємо, зміцнюємо, підтримуємо здоров’я і красу Ваших зубів.

Обов’язковою умовою роботи стоматологічної клініки «СОФІТДЕНТ» є професіоналізм та індивідуальний підхід до кожного пацієнта. Постійно удосконалюючись наші лікарі впроваджують нові знання та уміння при роботі з сучасними методами діагностики та лікуванні стоматологічних захворювань.

Команда професіоналів з великим досвідом роботи надає допомогу за такими напрямками:

  • Невідкладна стоматологічна допомога – цілодобово

  • Профілактичний прийом: зняття нальоту та відбілювання з використанням Airflow, видалення зубного каменю, навчання гігієні порожнини рота.

  • Діагностика та лікування всіх видів карієсу, пульпіту та періодонтиту.

  • Сучасне протезування: вінири, керамічні коронки, вкладки, металокерамічні коронки, протезування на імплантах, бюгельні протези, нейлонові та акрілові протези.

  • Амбулаторна хірургічна стоматологія будь якої складності: звичайне видалення зубів, атипове видалення, зубозберігаюча хірургія (резекція верхівки кореня, кістектомія, гемісекція), направлена кісткова регенерація та імплантація зубів.

  • Ортодонтичні послуги: встановлення металевих, керамічних, сапфірових брекет систем, апаратне виправлення прикусу.

  • Дитячий прийом: професійна адаптація дитини, профілактика, діагностика та лікування карієсу, пульпіту та періодонтиту молочних та постійних зубів дитини.

Стоматологія цілодобово — це можливість отримати кваліфіковану невідкладну стоматологічну допомогу!

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *